Hakkımızda

VeriPark Hakkımızda

Rekabet gücünüzü artırmaya ve büyüme hedeflerinizi gerçekleştirmeye yardımcı olma misyonu ile çalışıyoruz. Ürettiğimiz yenilikçi teknoloji çözümlerini ve hizmetlerimizi, bu misyonu yerine getirebilmek için sürekli olarak geliştiriyoruz.
geolocations

Biz Kimiz?

VeriPark, Çok Kanallı Bankacılık Hizmetleri, Şube Otomasyonu, Sadakat Yönetimi Uygulamaları, Mobil Bankacılık, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Sahada Kredi Satış Çözümleri ile bankalar, kredi kuruluşları, sigorta şirketleri, emeklilik fonları, perakende ve e-ticaret şirketleri, aracı kurum ve yatırım şirketlerinin, iş süreçlerini yeni nesil teknolojilerle dönüştürmelerini sağlıyor.

1998 yılında kurulan, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu da dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında ofisleri olan VeriPark, dünya çapındaki dijital dönüşüm projeleriyle, müşterilerinin kendi alanlarında dijital liderler olmasına, rekabet güçlerini artırmalarına ve büyüme hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olma misyonu ile çalışıyor.

VeriPark, yenilikçi teknoloji çözümleri ve hizmetlerini, bu misyonu yerine getirebilmek için sürekli olarak geliştirerek milyonlarca insanın hayatına dokunmaya devam ediyor. Uçtan uca müşteri deneyimi çözümleriyle Türkiye’de ve dünyada müşterilerinin verimliliğini artırmasına, müşteri hizmetlerini geliştirmesine, maliyetlerini düşürmesine büyük katkıda bulunuyor.

Microsoft  Gold  Partner’i ve  Finansal Hizmetler  Sektöründeki tek  Global ISV olan VeriPark, yirmi yılın üzerindeki deneyimi, dünyanın dört bir yanında altı yüzden fazla çalışanıyla, müşterileri odaklı şirketlerin dijital dönüşümlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Ticaret Unvanı: VERİPARK YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ
Ticaret Sicil Numarası: 36246
Kuruluş Yılı: 2001
Merkez Ofis: Bilişim Vadisi, No:143/13-322 Gebze, Kocaeli, 41400 Türkiye
Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri: Ahmet Tolga ERENER, Kadir Özkan ERENER, Deniz Nur ALTUN AYDIN
Mersis No: 0922031531500012 
Taahhüt edilen sermaye miktarı: 10.000.000 TL
Ödenen sermaye miktarı: 10.000.000 TL

Denetim Şirketi Bilgileri:
Unvan: SG YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ.
Ticaret Sicil: Ankara Ticaret Sicil Müdürlüğü / 245530   
Vergi No: 7710331636
MERSİS No: 0771033163600041
Merkezi: Beştepe Mahallesi Nergis Sokak No:7/2 Via Flat Ofis No:60-61 Söğütözü Yenimahalle Ankara adresinde mukim

Yönetim Ekibimiz

 

Kişisel Verilerin Korunması

Şirketi Temsile Yetkili Kişileri ve Bunların Temsil Şekillerini Gösterir Yönetim Kurulu Kararları

Genel Kurul Kararları ve Ana Sözleşme Değişiklikleri

TTK md. 198 Bildirimleri