Contact Us / Information Request Form
This is a required field
This is a required field
Please enter valid email address

 Hakkımızda

VeriPark Hakkımızda

 Rekabet gücünüzü artırmaya ve büyüme hedeflerinizi gerçekleştirmeye yardımcı olma misyonu ile çalışıyoruz. Ürettiğimiz yenilikçi teknoloji çözümlerini ve hizmetlerimizi, bu misyonu yerine getirebilmek için sürekli olarak geliştiriyoruz.

  • VeriPark Hakkımızda

 Biz Kimiz?

VeriPark, Çok Kanallı Bankacılık Hizmetleri, Şube Otomasyonu, Sadakat Yönetimi Uygulamaları, Mobil Bankacılık, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Sahada Kredi Satış Çözümleri ile bankalar, kredi kuruluşları, sigorta şirketleri, emeklilik fonları, perakende ve e-ticaret şirketleri, aracı kurum ve yatırım şirketlerinin, iş süreçlerini yeni nesil teknolojilerle dönüştürmelerini sağlıyor.

1998 yılında kurulan, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu da dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında ofisleri olan VeriPark, dünya çapındaki dijital dönüşüm projeleriyle, müşterilerinin kendi alanlarında dijital liderler olmasına, rekabet güçlerini artırmalarına ve büyüme hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olma misyonu ile çalışıyor.

VeriPark, yenilikçi teknoloji çözümleri ve hizmetlerini, bu misyonu yerine getirebilmek için sürekli olarak geliştirerek milyonlarca insanın hayatına dokunmaya devam ediyor. Uçtan uca müşteri deneyimi çözümleriyle Türkiye’de ve dünyada müşterilerinin verimliliğini artırmasına, müşteri hizmetlerini geliştirmesine, maliyetlerini düşürmesine büyük katkıda bulunuyor.

 

Microsoft  Gold  Partner’i ve  Finansal Hizmetler  Sektöründeki tek  Global ISV olan VeriPark, yirmi
yılın üzerindeki deneyimi, dünyanın dört bir yanında altı yüzden fazla çalışanıyla, müşterileri odaklı
şirketlerin dijital dönüşümlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Ticaret Unvanı: VERİPARK YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ
Ticaret Sicil Numarası: 473905
Kuruluş Yılı: 1998
Merkez Ofis: İstanbul
Yönetim Kurulu Üyeleri: Özkan ERENER, Aslı DERBENT ÖZKAN, Tolga ERENER


  • VeriPark İstanbul Ekibi