WEBINAR - Perakendede Mükemmel Müşteri Yolculuğu ve Dijital Dönüşüm!

bokeh
Website_Story_Retail-event

Perakendede Mükemmel Müşteri Yolculuğu ve Dijital Dönüşüm!

Perakende alanındaki öncü firmalar müşteri yolculuklarını ve dijital dönüşümü hangi teknoloji araçlarıyla nasıl mükemmel hale getirdiklerini anlatıyorlar.

Müşterilerle dijital etkileşim sırasında ekrandan sepete, sepetten satışa olan dönüşümlerin artması, ürünlerin eksiksiz ve zamanında iletilmesi, satış sonrası hizmetlerin kusursuz olması yeni normalin en önemli performans kriterlerinden. Peki, perakende sektörü bu dönüşüme nasıl yanıt veriyor? Sektörün önde gelen isimleri bu konularda hangi önemli adımları atıyorlar? 

Perakende konusunda alanındaki öncü firmalardan yeni normaldeki müşteri yolculuklarını ve dijital dönüşüm alanındaki sorulara yanıtlarını dinleyin. 
 • Öncü firmaların yeni normaldeki deneyimleri neler ve bu ilham verici deneyimler sektörde nasıl yaygınlaşabilir?  
 • Müşterilerle artan dijital etkileşimin, müşteri bağlılığını ve müşteri kârlılığını artırması hangi araçlarla mümkündür? 
 • Yeni normalde indirim ve sadakat yönetimi, müşteri deneyimi, e-ticaret ve sosyal medya yönetiminden nasıl avantaj elde edilebilir? 
 • Bulut mimarisinin yeni dönemde müşteri deneyimine katkısı ne olur? 

Gündem

 • 10:00 - 10:10 | Armağan Gürkan, DACH, CEE & MEA Sales VP, VeriPark

  Perakendede Dijital Müşteri Deneyimi
 • 10:10-10:20 | Merve Atuk Toker, CDO, L’Oréal Türkiye

  Dijitalde %100 Tüketici Odaklı Olmak ve İletişimi Kazanmak

  Bizim için Türkiye’nin 1 numaralı tekno-güzellik şirketi olmak, başarmış olmakla bitmeyen bir yolculuk. Her zaman tüketicimizin her kanalda ihtiyaçlarında yanında olmakta ve iyi iletişim kurabilmekte her zaman %100 başarılı olmayı hedefliyoruz. Her markamız kendi inovatif bakış açısı ve kimliğiyle bu konuyu işinin merkezinde değerlendiriyor. Bu konuda başarılı olmak bizim için kendi uzmanlığımızı ulaşılabilir, hızlı, memnuniyeti odağa alan bir modelden geçiyor. Sonuçlarımızı ve tüketici memnuniyetimizi daha ileri taşımak içinse çalışmalarımızı içgörüye dönüştürebildiğimiz ve geliştirerek tekrar oyuna dahil edebildiğimiz bir yapıyla ilerlemek bizim için çok önemli. Bu anlamda Sprinklr tüketici ve lüks ürün markalarımızda bizim için önemli bir partner oldu.

 • 10:20-10:30 | Martin Mannowetz, E-Commerce Manager, PINO GmbH

  PINO, Adobe’un Deneyim Odaklı e-ticaret Çözümleriyle Satışlarını Nasıl Artırdı?

  Martin Mannowetz, Avrupa'da fizyoterapi malzemeleri ve spalar alanında lider şirket olan PINO'nun e-ticaret bölümünü yönetmektedir. PINO son yıllarda dijital bir dönüşümden geçti ve gelecekteki gereksinimleri karşılamak için çevik teknikler uyguladı. Martin, sunumu sırasında, Magento Commerce 2 lansmanı, şimdiye kadar elde edilen iş sonuçları, yeni alışveriş deneyimleri ve Adobe Experience Manager'i mimarilerine entegre ederek atmayı planladıkları sonraki adımlar hakkında konuşarak PINO'nun Adobe ile dönüşüm yolculuğundan bahsedecek.

 • 10:30-10:40 | Mesut Mert, Business Applications Sales Manager, Microsoft

  Yeni Nesil CDP & OmniChannel Çözümleri

  Mesut MERT, Microsoft Türkiye’de Dynamics İş Çözümleri alanında satış yöneticisi olarak görev yapmakta ve aynı zamanda İş Çözümleri Ürün Müdürü görevini de yürütmektedir. Uzun yıllardır perakende sektörüne çok yakın durmakta ve sektörün yaşadığı değişimi, iş ihtiyaçlarını ve çözümleri farklı bilişim projelerinin uygulamasında gözlemleme fırsatı bulmaktadır. 

  Mesut MERT sunumu esnasında yakın gelecekte perakendenin temel yapı taşı olacak veri, yapay zeka, tüketici davranışları analizi, CDP ve Customer Insights kavramları üzerinde duracak.

 • 10:40- 10:50 | Ali Can Ertem, E-Ticaret Grup Müdürü, CarrefourSA

  CarrefourSA Online Market Müşteri Deneyimi 

  Türkiye perakende sektörünün öncüsü Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, “Yeni Nesli Market” vizyonu ile sürdürdüğü bütünsel dönüşüm programları ve dijitalleşmeye yaptığı yatırımlar ile müşteri deneyimi odağında yenilikçi adımlar atmaktadır. Ali Can Ertem konuşmasında CarrefourSA online market müşteri deneyiminden bahsedecektir. 

  CarrefourSA, 11.000 çalışanı ile 51 ilde faaliyet gösteren 700 marketi, 11 deposu ve ayda 8 milyondan fazla ziyaretçi trafiğine sahip online marketi Carrefoursa.com ile taze, kaliteli ve güvenilir şekilde 50 bin çeşit ürünü “Doğrusu CarrefourSA’da” anlayışı ile günde 500 binden fazla müşterisine ulaştırmaktadır. 

 • 10:50-11:00 | Teknoloji Firmalarıyla Soru-Cevap

  Adobe, Sprinklr, VeriPark, Microsoft

Bu web semineri Digital Network Alkaş platformunda düzenlenecektir.